Kontakt

Vi utgår från Borås, Ängelholm, Örebro och Stockholm men tar uppdrag över hela landet. Kontakta oss med dina frågor!

Slider

KONTAKT


Skogspartner Sverige AB
Postadress: Box 1739, 501 17 Borås
Besöksadress: Skaraborgsvägen 6, Borås


Tobias Barrstrand

VD
Jägmästare
Tel: 033-23 67 31
tobias.barrstrand@skogspartner.se

Mikael Nord

Verksamhetschef
Skogskandidat, skoglig förvaltning
Tel: 033-23 67 35
mikael.nord@skogspartner.se

Anders Braide

Senior rådgivare
Jägmästare
Tel: 0702-21 08 11
anders.braide@skogspartner.se

Andreas Barrstrand

Skoglig rådgivare
Jägmästare
Tel: 033-23 67 32
andreas.barrstrand@skogspartner.se

Therése Ivarsson

Skoglig rådgivare
Jägmästare
Tel: 033-23 67 34
therese.ivarsson@skogspartner.se

Jonathan Andersson

Skoglig rådgivare
Skogsmästare
Tel: 033-23 67 41
jonathan.andersson@skogspartner.se

Daniel Uddh

Skoglig rådgivare
Jägmästare
Tel: 033-23 67 48
daniel.uddh@skogspartner.se

Lars Lindbäck

Skoglig rådgivare
Skogsmästare
Tel: 033-23 67 38
lars.lindback@skogspartner.se

Andreas Laisi

Skoglig rådgivare
Skogskandidat, skoglig förvaltning
Tel: 033-23 67 36
andreas.laisi@skogspartner.se

Lisa Skagerberg

Skoglig rådgivare
Skogskandidat, skoglig förvaltning
Tel: 033-23 67 42
lisa.skagerberg@skogspartner.se

Scroll to Top